O Firmie

Szanowni Państwo,

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1996 roku.
Przez wszystkie te lata prowadzimy działalność handlową w zakresie sprzedaży systemów zamocowań budowlanych, elementów złącznych i narzędzi do profesjonalnych jak i domowych zastosowań. 


Współpracujemy i zaopatrujemy się w renomowanych firmach o zasięgu ogólnoświatowym.

 
W ramach profesjonalnej, kompleksowej obsługi, każde zapytanie czy zamówienie traktujemy indywidualnie, tak aby doradzić oraz stworzyć optymalne rozwiązanie pod względem aktualnie obowiązujących przepisów, walorów użytkowych oraz  konkurencyjności ceny.


Uruchamiając sklep internetowy oddaliśmy w Państwa ręce nowe narzędzie, dzięki któremu jeszcze lepiej możemy zaprezentować naszą ofertę. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. Jeżeli szukają Państwo profesjonalnych rozwiązań ta strona jest właśnie dla Was.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 


Wierzymy, iż oferta sklepu internetowego pozwoli Państwu na wygodne zrobienie zakupów, bez konieczności wychodzenia z domu, zaoszczędzi Państwa cenny czas, oraz pozwoli uniknąć licznych niedogodności. 


Zamówiony drogą internetową towar zostanie  dostarczony  Państwu pod wskazany w zamówieniu adres lub mogą go Państwo odebrać osobiście w naszym sklepie na terenie Warszawy, to szczególnie praktyczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy chcieliby zredukować koszty przesyłki.


 

Zapraszamy serdecznie wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie przy ul. Bartyckiej 175 lok. D, który  czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17.
 


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, w ten sposób chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy Państwu pełną ofertę i specyfikację naszego asortymentu.
Priorytetem naszej działalności jest rzetelna i kompetentna obsługa Klienta oraz  kompleksowa realizacja zamówień, a wszystko po to, by mieć pewność, że nasze usługi cechuje przede wszystkim profesjonalizm i najwyższy standard.Życzę udanych zakupów.


 

Właściciel firmy

 

 Współpracujemy z Firmami


Przyjazny Regulamin

Infolinia sklepu:
600 366 766 
22 891 28 37 
sklep@kadetech.pl
Mój koszyk
Ilość0   Wartość0,00 pln Przejdź